Jak umówić bezpłatną konsultację i zobaczyć czy Vivolang sprawdzi się w Twojej firmie?

Krok 1.
Wypełnij formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h i wspólnie wybierzemy dogodny termin rozmowy. 

Krok 2.
Spotkanie online

Na początku chcemy jak najlepiej zrozumieć potrzeby językowe Twojego Zespołu, czyli poznać sytuacje, w których Ty i Twoi Pracownicy używacie na codzień angielskiego. Podczas konsultacji zobaczysz też jak działa Panel Admina i poznasz dokładną wycenę dedykowanego kursu dla Twojej Firmy.

Krok 3.
Konsultacja i co dalej?

Po konsultacji będziesz wiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego kursu dla swojej Firmy, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kurs Vivolang, czy nie. Jeśli jednak zechcesz uruchomić bezpłatny okres próbny dla swojego Zespołu, to jeszcze tego samego dnia dostaniesz dane logowania do platformy. 

Wypełnij formularz

Podczas konsultacji dowiesz się:

  • Jakich efektów spodziewać się po 3, 6 oraz 12 miesiącach współpracy?
  • Jaki jest czas oczekiwania na kurs?
  • Jaki jest całkowity koszt wdrożenia
  • Czy Vivolang jest odpowiedni dla Twojej firmy? 
  • Odpowiemy również na wszystkie Twoje pytania oraz udostępnimy Ci kilkanaście lekcji do przetestowania.

Z kim będziesz rozmawiać?

Nazywam się Klaudia Skrzypczak i jestem założycielką platformy oraz twórczynią metody Vivolang. Od ponad 10 lat uczę angielskiego i wdrażam odkrycia neuronauki i biologii w proces nauki języka angielskiego u moich Studentów. 

Wszystkie konsultacje prowadzę indywidualnie, ponieważ zależy mi na budowaniu trwałych relacji biznesowych i dobrym zrozumieniu potrzeb Studentów.

Z przyjemnością wysłucham, jakie wyzwania językowe stoją przed Twoją Firmą i pokażę, w jaki sposób możemy te bariery wspólnie pokonać, żeby Twój Zespół ulepszył komunikację z zagranicznymi partnerami.